Персональний стиліст іміджмейкер Лілія Майорова

Психолог із 1996 р. (Харківська гуманітарна академія). Європейська професійна психотерапевтична ліга, відділення Холодинаміка (Кухтіна Н.І) Київ. 2005-9 рр.

Іміджмейкер з 2003 р. (освіта Академія Долорес /Москва/). Брала участь у міжнародному конкурсі стилістів світу і стала призером Highlights Hair Fashion Adwards (Великобританія) і отримала особисту грамоту за невичерпну творчість і ентузіазм від Марка Степлтона 2005р.

Брала участь та стала призером міжнародного конкурсу стилістів-перукарів світу Color Zoom (Париж 2010). Працювала стилістом іміджмейкером на знімальних майданчиках, Фешн показах понад 15 років. Освіта Політичний консалтинг 2018р. Робота у передвиборчих кампаніях.

Послуги іміджмейкера

Зовнішній вигляд впливає на впевненість та сприйняття світу. Якщо відображення не тішить, а випадкові фрази з приводу стилю одягу зачіпають, настав час задуматися над автентичністю вигляду. Автентичність – відповідність внутрішнього та зовнішнього.

Завдання професійного іміджмейкера зробити так, щоб внутрішнє сприйняття та зовнішній образ збіглися. Залежно соціального статусу, кола спілкування, поточного та бажаного іміджу будується персональний стиль: колірні схеми та поєднання, фасони та лінії одягу, малюнки, стиль та раціональний гардероб.

Новий вигляд буде подобається, підходити до зовнішності та вирішувати поставлені завдання на роботі та в особистому житті. Нічого не універсального, повністю індивідуальний підхід.

Чоловікам

Зовнішній вигляд впливає успішність. Персональна стратегія особистого стилю та гардеробу для досягнення успіху в кар'єрі та житті.

Комплексна консультація з чоловічого стилю

Зустріч, знайомство. Встановлення Ваших цілей. Тестування поточного іміджу. Підбір найкращих поєднань кольорів. Аналіз типу та пропорцій фігури. Рекомендації щодо стилю, зміни форми стрижки та багато іншого.

Шопінг супровід для чоловіків

Пошук ідеальних речей та магазинів. Поповнимо гардероб на будь-який сезон збалансованими комплектами одягу.

Професійна фотосесія для чоловіків

Зустріч, знайомство. Підбір місця проведення зйомки, місця та вулиці або студія. Підбір образів та компонування одягу.

Пакет "Золотий стандарт"

Для чоловіків, які бажають довірити розробку іміджу професіоналу та хочуть, щоб після спілкування на руках залишилося керівництво з детально розписаними аспектами іміджу та чек листом змін.

Стиль + шопінг

Хочете розібратися в стилі та закріпити це ефективним шопінгом? Тоді ця послуга для Вас!

Пакет «PREMIUM»

Пріоритетний запис на шопінг, робота з марками класу люкс, комплектування гардеробу з дотриманням дрес-коду та імідж супровід протягом 6 місяців.

Покупки можуть здійснюватися без вашої присутності та доставляють у зручне місце на роботу або додому для примірки.

Жінкам

Унікальний стиль для досягнення успіху в житті та кар'єрі, щоб зміни у зовнішності та гардеробі стали приємним досвідом.

Комплексна консультація

Конкретні рекомендації щодо вибору одягу, прикрас, взуття, сумок, підбору гардеробу та зміни стрижки. Занурення у світ персонального стилю.

Комплексна консультація та імідж бук

Ви отримаєте конкретні рекомендації щодо вибору одягу, прикрас, взуття та сумок. Зумієте відрізняти відповідні відтінки для фарбування волосся, вибирати кольори декоративної косметики і знати яка річ у магазині підійде для вашого гардеробу.

Шопінг супровід для жінок

Це не схоже на похід магазинами з подругою. Я беру на себе всю турботу щодо підбору одягу для того, щоб для вас шопінг став виключно корисним і приємним.

Розбір гардеробу

практичне заняття, яке покаже, як підбирати гардероб, організовувати та планувати. На прикладі вашого гардеробу дізнаєтесь, як застосовувати знання кольору, фактур та особистого стилю.

Аналіз форми обличчя

Процес пошуку власної стрижки буває непростий. Перш ніж знайти свою форму іноді доводиться бути клієнтом десятка салонів краси та перукарень.

Особистий аналіз кольору

Навіть якщо у вас вже є уявлення про ті кольори, які вам підходять, ви могли стати заручником окремих кольорів і не використовувати всі можливості кольору на 100%

Особистий аналіз фігури

Одяг для фігури. Знання себе та свій фігури необхідно для того, щоб знайти та створити свій індивідуальний стиль.

Фотосесія зі стилістом з одягу

Зустріч, знайомство. Підбір місця проведення зйомки, місця та вулиці або студія. Підбір образів та компонування одягу.

Урок макіяжу

Доглянута особа за 15 хвилин? Ми знаємо, як і з задоволенням навчимо вас робити це!

Стильний гардероб

Ця консультація підійде тим, хто хоче дізнатися, в якому стилі підбирати собі одяг для будь-якої ситуації без додаткових консультацій щодо кольору, фігури та зачісок.

Авторський супровід та імідж-контроль

Авторський супровід включає послуги з імідж супроводу для різних завдань. Це може бути пошиття одягу та аксесуарів, супровід до салону краси, підбір окулярів або навіть подарунка!

Онлайн практикум

Навчальні курси.

Бізнес імідж

Корпоративним клієнтам та організаціям будуть корисні консультації щодо розробки корпоративного стилю, дрес коду, консультації для персоналу на тему використання іміджу для досягнення професійних цілей. А також імідж керівника та дрес-код.

Імідж керівника

Формування гардеробу з урахуванням сприйняття цільових груп, що цікавлять.

Планування гардеробу на будь-який сезон.

Планування гардеробу на спеціальні заходи.

Дрес код співробітників

Формування стилю одягу співробітників різних підрозділів з урахуванням їх завдань та рівня контактів.

Розробка єдиного керівництва.

Тренінги для персоналу

Корпоративні імідж тренінги для співробітників та керівників компанії.

Тренінги з іміджу та ділового етикету.

Тренінг може бути створений спеціально для Вашої компанії.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

ПЕРЕБУВАННЯ ДО І ПІСЛЯ

Поділитися:
ukUK