Історія Валентини Миколаївни

Нагородження ВСЕСВІТНІМ ОРДЕНОМ «КУЛЬТУРНОЇ ДИПЛОМАТІЇ»
12.03.2022
Тренді 2024 року
08.06.2023

Валентина Миколаївна, 76 років, м.Київ

Моя історія тривала, але вона змінювалася протягом усієї життя. Після закінчення інституту, я пропрацювала 5 років на підприємстві, мені це подобалося, але мені захотілося чогось іншого і я закінчила аспірантуру і пішла працювати в інститут, там я могла брати 2 відпустки на рік і більше години приділяти особистому життю та подорожам.

Працюючи в інституті, я змогла подорожувати та побувати у всіх 15 Республіках, які були відкриті під час Радянського Союзу. Також я побувала у Болгарії, Німеччині, Польщі. Я вже мала уявлення про ті країни. Але я зрозуміла, що подорож у відрядженнях пов'язаних із роботою – це зовсім не ті. Коли відкрилися кордони, я із задоволенням стала подорожувати і в інші більш далекі країни: Турція, Греція, Єгипет. Тільки я не люблю спокійного способу життя, я люблю активний відпочинок.

У 2017 році я приєдналася до міжнародного клубу мандрівників по всьому світу, що дозволило мені подорожувати дешевше та здійснити одне зі своїх бажань – полетіти до Австралії. Я не планувала будувати бізнес в асоціації, але, зустрівшись з президентом у Мінську, зрозуміла, що важливо ділитися цими можливостями з людьми.

Наразі у клубі понад 1.5 млн із усього світу. Я вже була у 20 турах за рахунок компанії. У мене з'явилося багато друзів із усіх країн.

У мене стаж 60 років, але таких привілеїв я не мала ніде, як у цієї асоціації. І головне, що я зрозуміла, не в грошах щастя, а саме подорож іспілкування це мій спосіб життя. Вже третій день народження я зустрічаю на островах.

Мені вже 76 років. Мої роки – моє багатство, я їх не відчуваю і не помічаю. Я вже побувала у 100 країнах.

Також важливим аспектом змін у житті є власний імідж. Перебуваючи у новому способі життя, спілкуючись з новітніми людьми, я так само змінила свій імідж разом із Лілією Майоровою, який став відбивати мій внутрішній стан. Багато хто казатиме, що я зараз виглядаю молодшою, ніж 7 років тому. Змінивши зачіску, одяг та стиль життя.

 

Лілія зробила коротку стрижку з модною тенденцією розових прядей, спільний похід у бутік, де ми підбирали взаємопоєднання луки, для першого круїзу.
Речі можна комбінувати між собою, бо кольорова гамма споріднених відтінків – це зручно та економити годину.
Підібрали персональний базовий догляд шкіри обличчя марки GISELE DELORME PARIS

Готові луки та варіанти поєднань зафіксували на фото для зручності використання.

Зараз наша дружба продовжилася і тепер щомісяця ми зустрічаємося для оновлення стрижки та нових тенденцій фарбування.

Упевненість у собі, впевненість у майбутньому – відіграє велику роль на зміні в іміджі людини.

Всім, кому за 60+ хочу донести важливу думку – змінюйте свій спосіб життя, не сидіть удома, виходьте до людей, навіть якщо ви не хочете подорожувати далеко – ходите гарними місцями поряд. Перегляньте нові фільми, читайте нові книги.

Під час пандемії я вивчала новий маркетинг, читала книги з бізнесу. Це не дало мені розкиснути вдома.

Кожна хвилина життя прожита це щастя, особливо коли вам більше 18))

Спілкуйтесь із добрими, веселими людьми. Пам'ятайте, що ви не зміните те, що від вас не залежить.

І будьте завжди в позитиві, тоді ви будете жити довго і щасливо!

Поділитися:

Залишити відповідь

ukUK